Celularë

Celulare

Shfaq ne forme: Liste / Rrjete
Shfaq:
Listo sipas:
Celular Doogee Voyager2 DG310
Procesori 1.3 ghz,Android 4.4,Memoria e brendshme 8 GB,kamera 5 MP +1.3 MP,bateria 2000mAh. ..
19,990Lek
Pa Takse: 19,990Lek
Celular Hisense U800SL B
Procesori Quad Core 1.2 Ghz,Android 4.4,Ram 1 GB,Kamera 8MP/5MP,Bluetooth 4.0 ..
39,990Lek
Pa Takse: 39,990Lek
Celular Hisense L691BK
Procesori 1.2 Ghz,Android 4.3,memoria 8 GB,Ram 1 GB,kamera 5 MP/2 MP,bateria 2500 mAh ..
34,990Lek
Pa Takse: 34,990Lek
Celular LG G2 Mini D 620r
Android 4.4.2,Memoria 8 GB,Ram 1 GB,Bateria 2440 mAh ..
29,990Lek
Pa Takse: 29,990Lek
Celular Nokia 105
Mban 840 h bateri ne gjendje stand-by dhe 13 ore e 30 min kohe bisede. ..
3,990Lek
Pa Takse: 3,990Lek
Copyright 2012. GoTech Electronics - Designed by Studio Oxygen