Porcelan dhe Enë Kuzhine

Porcelan dhe Enë Kuzhine

Shfaq ne forme: Liste / Rrjete
Shfaq:
Listo sipas:
Servis Tavoline 19 CP R64/1 Etrusca
Linja Satumia ,porcelan,produkt italian,dizajn elegant,lahen ne lavastovilje. ..
3,990Lek
Pa Takse: 3,990Lek
Set 6 CP Filxhane R64-81-82 Etrusca
Linja Saturnia ,porcelan ,produkt italian,dizajn elegant,lahen ne lavastovilje. ..
1,390Lek
Pa Takse: 1,390Lek
Tave me Korent Boman PP2233 CB
Tigan elektrik per pjekje,zierje,gatim ne avull,fuqia 1500w ,thellesi 3.5 cm,nuk ngjit,kapak me do..
5,490Lek
Pa Takse: 5,490Lek
Tenxhere e Ceket BL38324910001
Linja Pietra 24 cm, me 7 shtresa veshje anti aderente dhe me grimca guri. ..
3,000Lek
Pa Takse: 3,000Lek
Zgare 82730282710501-GRIL
Linje Basilico 28x 28 baze alumini,veshje anti aderente ,shume e lehte per tu pastruar.Made in Ita..
2,200Lek
Pa Takse: 2,200Lek
Copyright 2012. GoTech Electronics - Designed by Studio Oxygen