Elektro Shtëpiake te vogla

Elektro Shtëpiake te vogla

Shfaq ne forme: Liste / Rrjete
Shfaq:
Listo sipas:
Blender Termozeta 76009
Blender per perime dhe fruta ,funksion Turbo,gote me kapacitet 0.5l,i lehte per tu pastruar. ..
2,990Lek
Pa Takse: 2,990Lek
Fshese Korenti Hover CP70_CP50011
Fuqia 700w,me qeese qe lahet,aksesore per parket,tub teleskopik. ..
14,990Lek
Pa Takse: 14,990Lek
Grirese Hyundai CHO160
Fuqia 300 w,Ene qelqi,kapaciteti 900 ml,thike celiku qe nuk ndryshket,sistem sigurie,lahet ne lav..
3,990Lek
Pa Takse: 3,990Lek
Hekur Termozeta 73467B
Fuqia 2000w,sistem avulli vertikal,pllake inoks,kapaciteti depozites 0.2 Litra. ..
2,990Lek
Pa Takse: 2,990Lek
Makine Qethese AEG BHT 5640
Makine qethese 4 ne 1 ,prerese flokesh,makine rroje ,makine prerese,aksesore per stilimin e barset..
4,990Lek
Pa Takse: 4,990Lek
Misker Bomman HM 350 CB
Fuqia 250 w, 5 shpejtesi,2 aksesore per veze dhe dy per brume,materiali celik qe nuk ndryshket ,23..
3,490Lek
Pa Takse: 3,490Lek
Mikser Termozeta 76007A
Sherben per eprzierjen e brumit dhe vezeve shepjt dhe ne menyre te njetrajtshme per embelsira e ga..
3,790Lek
Pa Takse: 3,790Lek
Shtrydhese Hyundai HYUJE615
Shtrydhese frutash ,fuqia 800 w ,5 shpejtesi ,grirese celiku ,ene per lengun 1.5 lt,ene per mbetur..
10,990Lek
Pa Takse: 10,990Lek
Tharese Flokesh Huyndai HD306G 967144
Tharese e pershtatshme per udhetime dhe per hotele,fuqia 1600 w, 2 nivele shpejtesie,mbrojtje nga ..
1,990Lek
Pa Takse: 1,990Lek
Hyundai Toster SM626
Pllake trekendeshe qe nuk ngjit ,fuqia 750 w,2 llampa spiune,mbrojtje nga mbinxehja. ..
2,990Lek
Pa Takse: 2,990Lek
FSHESA HOOVER ME QESE 700W 39001285-CP70_CP50011
Fshese korenti me qese, Fuqia 700 w, Klasi energjise A, kabell 5 m, filter: micro, aksesor per tapet..
12,990Lek
Pa Takse: 12,990Lek
FSHESA HOOVER ME QESE 700W 39001124-TE70_TE30011
Fshese me qese beze, fuqa:700 w, filter HEPA, klasi energise: A, kabell 6 m, filter qe lahet, edhe p..
18,990Lek
Pa Takse: 18,990Lek
HEKUR HOOVER ME DEPOZITE 39600069-SFD4102\2 01
Hekur me depozite hoover, presioni avullit: 4.5 bar, koha ngrohjes: 2 mins, Anti Calc , sistem kycje..
31,990Lek
Pa Takse: 31,990Lek
HEKUR HOOVER ME DEPOZITE  39600100-SBM4001 011
Hekur me depozite me valvule (duhet te presesh sa te ftohet per ti hedhur uje), fuqia 2100 w, presio..
19,990Lek
Pa Takse: 19,990Lek
HEKUR HOOVER ME DEPOZITE 39600144-SFM4002 011
Hekur me depozite Hoovr, fuqia: 2100 W, pllaka: alumin, presioni I avullit: 4 bar, koha ngrohjes 2 m..
20,990Lek
Pa Takse: 20,990Lek
HEKUR HOOVER PA DEPOZITE 39600154-TIF2700 011
Hekur me avull Hoover, fuqia: 2700 w, pllake qeramike, nxjerr ajer te ftohte, ventilator, sistem vet..
10,490Lek
Pa Takse: 10,490Lek
HEKUR HOOVER PA DEPOZITE  39600155-TIF2800 011
Hekur Hoover, fuqia: 2800 w, auto off, me ventilator per freskimin e ambjentit dhe te rrobave, 50 g ..
11,590Lek
Pa Takse: 11,590Lek
Copyright 2012. GoTech Electronics - Designed by Studio Oxygen