HEKUR HOOVER PA DEPOZITE 39600155-TIF2800 011

HEKUR HOOVER PA DEPOZITE  39600155-TIF2800 011
Marka: HOOVER
Kodi Produktit: HK116
Pike Perfitimi:
Gjendja Magazines: Ne Magazine
Cmimi: 11,590Lek
Pa Takse: 11,590Lek
   - OSE -   
This product has a minimum quantity of 28

Hekur Hoover, fuqia: 2800 w, auto off, me ventilator per freskimin e ambjentit dhe te rrobave, 50 g avull/min, turbo 200 g/ avull/min, anti drip, sistem vetepastrimi.

Write a review

Emri Juaj:


Komenti juaj: Note: HTML is not translated!

Vleresim: I Keq            I mire

Vendos kodin ne fushen e meposhteme:Copyright 2012. GoTech Electronics - Designed by Studio Oxygen