FSHIHE

Ska produkte ne shporte

SHPORTA IME {{order.total_quantity}}
SUBTOTAL
{{order.discounted_cost}}
PROMO DISCOUNT
{{order.promo_discount}}
COUPON DISCOUNT
{{order.extra_discount}}
KOSTO E TRANSPORTIT
{{order.shipping_cost}}
PAYMENT COST
{{order.payment_cost}}
TOTAL
{{order.final_cost}}

Produktet më të shitura

- 35%
HEKUR HOOVER TIM2500EU
+
 • Fuqia: 2500 W..
 • Materiali i Pllakes: Qeramik..
 • Presioni i Avullit: 35 g/min..
 • Funksioni Turbo: 140 g/min..
 •  Depozita e Ujit: 300 ml..
 • Sistem kunder rrjedhjes: Po..
 • Funksion Antikalkare: Po..
 • Funksion Vetepastrimi: Po..
 • Gjatesia e Kabullit: 1.8 m
- 26%
GRIRESE BOMANN MZ 449 CB
+
 • Fuqia: 250 W..
 • Kapaciteti i enes: 1 L..
 • Materiali i enes: Plastik..
 • Materiali i thikave: Celik..
 • Grirese akulli: Po..
 • Nivele shpejtesie: 1..
 • Numri i thikave: 2
- 14%
SHTRYDHESE BOMANN AE 1917 CB
+
 • Fuqia: 1000 W..
 • Dimensioni i frutit: 75 mm..
 • Nivele shpejtesie: 2 ..
 • Materiali: Celik inoks..
 • Kapaciteti i depozites: 2 L..
 • 30 % me shume leng dhe vitamina..
 • Sistem kunder pikimit
- 25%
FSHESE HOOVER BR71_BR10011
+
 • Fuqia e Motorrit: 700 W..
 • Teknologjia: Me ciklone
 • Depozita e Pluhurit: Gote Plastike..
 • Kapaciteti i Depozites: 2 L..
 • Lloji i Filtrit: HEPA ..
 • Filter qe lahet: Po..
 • Gjatesia e Kordonit: 5 m..
 • Numri i aksesoreve: 3..
 • Performance Pastrimi: A..
 • Tub Teleskopik: Po
- 9%
SET AEG 4ne1 BHT 5640
+
 • Set 4 ne 1..
 • Funksioni: Qethje,shkurtim,rroje dhe pastrim hunde..
 • Perdorimi: me energji dhe bateri..
 • Bateria: 600 mAh..
 • Niveli i shkurtimeve: 15..
 • Gjatesia e prerjes: 2.5-20 mm..
 • Numri i aksesoreve: 8..
 • Lahet me uje (IPX5)
- 5%
ANTENE DHOME GOGEN DA 135
+
 • Marrje e sinjalit dixhital: DVB-T and DVB-T2..
 • Banda e tunerit: UHF, VHF..
 • Linja e frekuencave: 174 - 230 MHz (VHF), 470 - 862 MHz (UHF) ..
 • Gjatesia e kabullit te sinjalit: 150 cm..
 • Gjatesia e kabullit te energjiese: 190 cm..
 • Fuqia: DC 6 V / 50 mA

Produktet e reja

NEW
- 23%
DEKODER TOKËSOR LEGEND
+
 • Dekoderi: DVB-T2..
 • Rezolucioni:Full  HD..
 • Formati:  MPEG4..
 • Regjistrime: Deri 2000 Kanale..
 • Lidhjet:  HDMI..
 • USB: Po
NEW
- 21%
ANDROID BOX TANIX TX3 MINI
+
 • Rezolucioni: Ultra HD 4K..
 • Sistemi operativ: Android 7.1..
 • Sistemi Bit: 64Bit..
 • Procesori:  Quad Core: 2.0 GHz ..
 • GPU: Mali-450 ..
 • RAM: 2 GB ..
 • Memorie: 16 GB..
 • Lidhjet e internetit: Wi-fi, LAN..
 • Lidhjet e tjera: HDMI, USB
- 20%
KONVEKTOR ETA WARMIE 0624 90000
+
 • Fuqia: 2000 W..
 • Termostat: Po..
 • Nivele ngrohje: Po..
 • Nivele Fuqie: 3..
 • 750W, 1250W, 2000W..
 • Mbrojte nga mbinxehja: Po..
NEW
- 11%
PASRTRUES ME AVULL ETA Aquatic 2266 90000
+
 • Funksioni: 2 ne 1..
 • Pastrim per : dysheme, tapete, banjo, lavapjate, kalorifer, grila, xhama, pasqyre, makine..
 • Fuqia: 1200 W..
 • Presioni: 1 bar..
 • Koha e nxehjes: 0-10 min..
 • Depozita 1: 275 ml..
 • Depozita 2: 230 ml..
 • Gjatesia e kordonit: 5 m..
 • Numri i Aksesoreve: 12..
 • Performance pastrimi: A
NEW
- 17%
KONVEKTOR ETA WARMIE 1624 90000
+
 • Fuqia: 2000 W..
 • Termostat: Po..
 • Nivele ngrohje: Po..
 • Nivele Fuqie: 3..
 • 750W, 1250W, 2000W..
 • Ekran: Po..
 • Minutazh: Po..
 • Mbrojte nga mbinxehja: Po
NEW
- 18%
MIKSER DORE ETA CUORE 1089 90000
+
 • Set 2 ne 1..
 • Fuqia: 350 W..
 • Nivele shpejtesie: 4..
 • Materiali i thikave: Celik..
 • Funksion blender: Po..
 • Funksion pulsimi: Po..
 • Numri i aksesoreve: 4
- 17%
NGROHESE ETA VIETRO 0622 90000
+
 • Fuqia: 2000 W..
 • Funksion ventilimi: Po..
 • 2 Nivele ngrohje: 1000/2000 W..
 • Termostat: Po..
 • Ngrohje dhe Ftohje: Po..
- 17%
TOSTIER ETA TAMPO 4156 90000
+
 • Set 3 ne 1..
 • Beres sanduici,waffle,grille..
 • Fuqia: 700 W..
 • Veshja e pllakes: Jo ngjites..
 • Materiali i jashtem: Plastik + Inoks..
 • Hapje 180 ° : Po..
 • Kontroll automatik i temperatures..
 • Numri i aksesoreve: 3..
 • Mbrojtje nga mbinxehja
NEW
- 30%
IBRIK ETA Crystela 6153
+
 • Fuqia: 2200 W..
 • Kapaciteti:1.7 L..
 • Materiali: Xham/Inoks..
 • Fikje Automatike/ Manuale..
 • Mbrojtje nga mbinxehja..
 • Rrotullim 360° i bazes
- 18%
HEKUR ETA ESMIRA 0273 90000
+
 • Fuqia: 2200 W..
 • Materiali i Pllakes: Qeramik..
 • Presioni i Avullit: 40 g/min..
 • Funksioni Turbo: 100 g/min..
 •  Depozita e Ujit: 380 ml..
 • Sistem kunder rrjedhjes: Po..
 • Hekurosje Vertikale: Po..
 • Funksion Vetepastrimi: Po..
 • Gjatesia e Kabullit: 2 m
NEW
- 47%
KUFJE ME BT GOGEN HBTM31BL
+
 • Bluetooth: 3.0..
 • Mikrofon: Po..
 • Karte memorie: deri 16 GB..
 • Kohezgjatja: 6 ore..
 • Koha e karikimit. 3 ore..
 • Radio FM ..
 • Frekuenca: 20 - 20,000 Hz..
 • Ndjeshmeria: 105 dB ± 3 dB..
 • Gjatesia e kabullit: 1.2 m..
 • Lidhja: 3.5 mm stereo jack
NEW
- 33%
HEKUR BOMANN DB 6004 CB
+
 • Fuqia: 2200 W..
 • Materiali i Pllakes: Inoks..
 • Depozita e Ujit: 250 ml..
 • Nivele Avulli: 3..
 • Vrima Avulli: 40..
 • Shperndarje uniforme e avullit..
 • Funksion Antikalkare: Po..
 • Sistem kunder rrjedhjes: Po..
 • Hekurosje Vertikale: Po..
 • Vetepastrim: Po
NEW
- 25%
HEKUR BOMANN DB 6005 CB
+
 • Fuqia: 2600 W..
 • Materiali i Pllakes: Qeramike..
 • Depozita e Ujit: 380 ml..
 • Nivele Avulli: 4..
 • Vrima Avulli: 40..
 • Shperndarje uniforme e avullit..
 • Funksion Antikalkare: Po..
 • Sistem kunder rrjedhjes: Po..
 • Hekurosje Vertikale: Po
NEW
- 20%
HEKUR PA KABULL BOMANN DB 6006 CB
+
 • Fuqia: 2400 W..
 • Materiali i Pllakes: Qeramike..
 • Depozita e Ujit: 350 ml..
 • Nivele Avulli: 4..
 • Vrima Avulli: 56..
 • Shperndarje uniforme e avullit..
 • Funksion Antikalkare: Po..
 • Sistem kunder rrjedhjes: Po..
 • Hekurosje Vertikale: Po..
 • Vetepastrim: Po
WELCOME